ارائه جدیدترین دستاورد شرکت مهندسی ارتباطات پیام مشرق

در پنجمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات، سامانه امانت دیجیتال شرکت پیام مشرق (محصولی دانش بنیان) جزو 10 ایده و تجربه برتر کشور انتخاب شد. سامانه امانت دیجیتال پیام مشرق با آدرس

http://Iranlibs.com

در تاریخ 30 آبان ماه 1398 و در نشست تاک (به معنی تجربه ها و ایده های کتابداران) توسط سرکار خانم فاخته منصوبی، کتابدار ارشد شرکت پیام مشرق ارائه شد.منصوبی در ابتدا با معرفی خود و اینکه رشته تحصیلی او در مقطع کاردانی در حوزه پزشکی و اتاق عمل بوده است و پس از آشنایی با رشته علوم اطلاعات و همکاری با شرکت پیام مشرق در تولید نرم افزارهای مدیرت کتابخانه، کارشناسی ارشد خود را در رشته علم اطلاعات و دانش شناسی اخذ کرده است، انگیزش خاصی در بین حضار و مخصوصاٌ دانشجویان ایجاد کرد که در همان ابتدا به تشویق او پرداختند.


 

 

کتابدار ارشد شرکت پیام مشرق از تاریخچه شرکت پیام مشرق بعنوان محل انجام تجربه گفت و محصولات شرکت را نام برد که طی ربع قرن تجربه از نرم افزار پیام شروع شده و با نیکا و ثنا و SAAS ادامه داشته و اینک با سامانه امانت دیجیتال در خدمت پژوهش هستیم.


 

منصوبی در ادامه و پس از معرفی تعاریف و اصول امانت دیجیتال، از ویژگي ها و مزایای خاص سامانه امانت دیجیتال پیام مشرق Iranlibs.com گفت که برای ناشران و تولید کنندگان محتوا جذاب خواهد بود. و خبر رونمایی از سامانه امانت دیجیتال در دانشگاه پیام نور توسط  معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور را نمایش داد.

 

 

در نهایت با نمایش اسلایدهایی از سامانه امانت دیجیتال، ارائه خود را با گزارش مدیریتی از استفاده از سامانه در مدت 15 روز ابتدایی مهرماه به پایان برد و بیان کرد که در این 15 روز (یعنی زمان ثبت نام دانشگاه)، دانشچویان بیش از 1200 فایل را مشاهده نموده اند.


برای مشاهده فایل ارائه شده در پنجمین کنگره علم اطلاعات بر روی لینک زیر کلیک نمایید

معرفی سامانه امانت دیجتال 

 

 

شرکت مهندسی ارتباطات پیام مشرق

1398/09/03
پرینت
تمام حقوق این اثر برای شرکت مهندسی ارتباطات پیام مشرق و نرم افزار کتابخانه 2.0 ثنا محفوظ می باشد.